o firmie

Jesteśmy największym dostawcą systemów mobilnych ścian działowych w Polsce od ponad 35 lat.

Historia firmy abopart® rozpoczyna się w 1959 roku, kiedy grupa niemieckich przyjaciół – inżynierów i wizjonerów – założyła firmę acordial Koch und Viol. Już 5 lat później acordial dostarczył do Hotelu Merkury w Poznaniu pierwszy komplet ścian mobilnych. Od 1976 roku posiadamy w Polsce wyłączne przedstawicielstwo firmy, a od 2008 roku – własny zakład montażowy, dzięki czemu możemy prowadzić 24-godzinny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Misja firmy

Naszym celem jest osiągnięcie doskonałości w tworzeniu systemów ruchomych ścian. Doskonałość to wielkie słowo. Dla nas oznacza spełnienie wszystkich wymagań naszych Klientów i dostosowanie mobilnych rozwiązań do ich wyobrażeń. Dajemy z siebie wszystko, by nazwa „abopart” stała się synonimem jakości, bezpieczeństwa, trwałości, zaufania i estetycznego wyglądu. Bez względu na to, czy projektujemy dla dużych firm, czy osób prywatnych – projektujemy z pasją i zaangażowaniem.

Poznaj naszych zadowolonych Klientów

Przez ponad 30 lat dostarczamy ściany mobilne abopart do obiektów w całej Polsce. Skontaktuj się z nami a podamy najbliżej Ciebie zlokalizowany obiekt z naszymi ścianami.